Tel. 22 299 40 84

Dlaczego kursy maturalne?

Bardzo korzystna cena kursów, bezpłatne dla uczniów i słuchaczy Szkoły Policealnej EXPERTUS!

Nasze kursy prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska, która z pasję, wysoką kulturą i dużym zaangażowaniem prowadzi zajęcia dla młodzieży i dorosłych, realizując kardynalne założenie, które sobie postawiliśmy: że nauka ma być bezstresowa, a szkoła przyjazna dla uczniów i słuchaczy.

Mamy bardzo wysoką zdawalność egzaminów maturalnych. W poprzednich latach osiągnęliśmy najwyższą zdawalność wśród ośrodków kształcących dorosłych.

Absolwenci naszych kursów mogą kontynuować naukę na poziomie wyższym (np. na naszej uczelni). Są dobrze przygotowani do kontynuacji nauki i studiów na wyższych uczelniach.

Nie jesteśmy „szkołą sieciową”, mimo że prowadzimy zajęcia w kilku lokalizacjach (aby uczniowie i słuchacze mieli bliżej i wygodniej!). Jesteśmy zorientowani na indywidualne podejście do naszych słuchaczy. Jeśli istnieje potrzeba dodatkowych konsultacji, służymy pomocą. Nasi nauczyciele stanowią kadrę wysokiej klasy i pracują z całym oddaniem na rzecz uczniów.

Słuchacze naszych kursów, którzy ukończyli szkołę średnią i nie mają jeszcze matury, mogą bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach w naszej szkole policealnej. W ten sposób zdobywają atrakcyjny zawód.

Pomagamy naszym uczniom, słuchaczom i absolwentom w podjęciu dalszego kształcenia i w znalezieniu pracy!