WIZJA

Prowadzimy zintegrowaną edukację młodzieży i dorosłych, która obejmuje poziom liceum, szkoły policealnej i możliwość nauki na poziomie wyższym. Absolwenci naszych szkół mogą kontynuować naukę na wyższym poziomie w innych naszych szkołach, w znanym sobie i przyjaznym otoczeniu, bardzo często u tych samych nauczycieli. Nasze szkoły są nowoczesne, dobrze wyposażone
i wykorzystują najnowsze metody nauczania i infrastrukturę – platformy e-learningowe, serwisy społecznościowe. Nasi absolwenci są dobrze przygotowani do dalszej nauki i pracy zawodowej. Prawie 100 proc. uczniów bez przeszkód zdaje egzaminy zewnętrzne (matura, kwalifikacje zawodowe itp.).

NASZA MISJA

Kształcenie młodzieży i dorosłych dla potrzeb nowoczesnej gospodarki, zgodnie z potrzebami regionu, kraju i Europy. W szczególności do pracy w przedsiębiorstwach i administracji publicznej, na stanowiskach specjalistów i kierowników, urzędników, informatyków, specjalistów BHP itp.,
w zależności od skończonej szkoły. Stworzenie możliwości kontynuacji nauki na wyższym poziomie, na korzystnych warunkach dla absolwentów, w szczególności na poziomie studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

BEZSTRESOWA NAUKA I WYSOKA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA

Nasze szkoły są przyjazne dla uczniów, a stosowane w nich metody nauczania pozwalają osiągnąć wysoką jakość nauczania, która przekłada się na bardzo dobre wyniki osiągane przez uczniów podczas egzaminów maturalnych i kwalifikacyjnych. Staramy się kształcić bezstresowo i wzbudzić w uczniach
i słuchaczach rzeczywiste zainteresowanie nauczanymi przedmiotami.

PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy Uczniom, Słuchaczom, Studentom i Absolwentom za zaufanie i docenianie naszych starań. Za to, że angażują się w naukę i że uzyskują wspaniałe wyniki na egzaminach! Nauczycielom
i Wykładowcom za ich profesjonalizm, pełne zaangażowania w pracę dydaktyczną i bezstresowe nauczanie oraz za wspaniałe wyniki, jakie uzyskują nasi Uczniowie i Słuchacze podczas egzaminów.
A także za to, że są oni dobrze przygotowani do dalszej nauki i pracy zawodowej. Pracownikom
i Partnerom za wsparcie, zaufanie, pasję do współtworzenia nowoczesnej edukacji, wsparcie procesu kształcenia poprzez organizowanie nowoczesnych praktyk zawodowych i oferowanie miejsc pracy dla naszych absolwentów. Prosimy o dalsze zaangażowanie i pomoc! Obiecujemy, że dalej będziemy wsłuchiwać się w Wasze opinie i uwagi. Liczymy się bardzo z Waszym zdaniem przy planowaniu dalszych działań. Przekazujcie nam wszelkie propozycje, uwagi, wnioski, pisząc na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wszystkim bardzo dziękujemy!